Cennik

O mnie

Magdalena Szmajdzińska

tel. 888 213 760 

edukator.kultury@gmail.com

Kontakt

Copyright © 2023 Śpiewajmy Dzieciom

Kultura w sieci

Zapisy na Gordonki Online

Regulamin Zajęć Gordonki Online

REGULAMIN ZAJĘĆ GORDONKI ONLINE – ŚPIEWAJMY DZIECIOM

§1. OFERTA

 1. Osobą odpowiedzialną za organizację zajęć „Gordonki Online | Śpiewajmy Dzieciom” jest Magdalena Szmajdzińska, właścicielka firmy Edukator Kultury Magdalena Szmajdzińska, z siedzibą w Trzebnicy, ul. Korczaka 2c/10, NIP 618 214 96 32. Kontakt: edukator.kultury@gmail.com, tel. 888 213 760
 2. Zajęcia „Gordonki Online” są propozycją dla osób zainteresowanych taką formą umuzykalniania małych dzieci. Zajęcia oparte są na założeniach Teorii Uczenia się Muzyki prof. Gordona. Trwają ok. 30 minut.
 3. Co tydzień w sobotę ukazuje się nowy 30-minutowy film na YouTube. Dostęp do niego przesyłany jest uczestnikowi specjalnym linkiem na podany adres mailowy oraz sms-em. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany dnia publikacji filmu.
 4. Wykupując dostęp do nagrań można skorzystać z nich w dowolnym miejscu i czasie. Bieżący film udostępniony jest od dnia przesłania linku przez kolejne 8 dni.
 5. Jednorazowy koszt zajęć to 15 zł. Obowiązuje opłata w formie przedpłaty na 4 kolejne zajęcia (pakiet). Zajęcia odbywają się cyklicznie. W momencie zapisu dołącza się do bieżących zajęć.
 6. Nagrania nie mogą być udostępniane innym osobom nie zapisanym na zajęcia.
 7. O rezygnacji z zajęć należy poinformować Organizatora mailowo.

 

§2. OPŁATY

 

 1. Jednorazowy koszt zajęć to 15 zł. Obowiązuje opłata w formie przedpłaty na 4 kolejne zajęcia (pakiet) przelewem na konto.
 2. Dane do przelewu:

Magdalena Szmajdzińska, ul. Korczaka 2c/10, 55-100 Trzebnica,
nr konta: 90 1140 2004 0000 3302 6358 3680

Tytuł: „Gordonki Online, imię i nazwisko dziecka, Pakiet 1”, Kwota: 60 zł

 

§3 SYSTEM POLECEŃ:

 1. Polecający
  otrzymuje kod zniżkowy o wartości 15 zł do wykorzystania przy zakupie kolejnego pakietu zajęć, jeśli osoba, której polecił zajęcia wykupi pakiet zajęć.
 2. Osoba polecona 

po wypełnieniu formularza otrzymuje darmowy dostęp do pierwszych zajęć. Jeśli jej się spodobają, wówczas wykupuje pakiet, a polecający otrzymuje kod zniżkowy.

 

 

§4 ZAPISY I KLAUZULA INFORMACYJNA

 1. Zapisy mailowe (edukator.kultury@gmail.com) oraz przez formularz https://forms.gle/gsqUsiHZToCHDQxB9 . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania dostępu do zajęć online.
 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych swoich i zgłaszanego dziecka przez Edukator Kultury Magdalenę Szmajdzińską z siedzibą w Trzebnicy, ul. Korczaka 2c/10, tel. 888213760, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres edukator.kultury@gmail.com  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zapoznałam(-em) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
 3. Informujemy, że: 1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest firma Edukator Kultury Magdalena Szmajdzińska z siedzibą w Trzebnicy, ul. Korczaka 2c/10, tel. 888213760. Celem zbierania danych jest realizacja zajęć umuzykalniających oraz przekazywanie informacji handlowych dotyczących zajęć organizowanych przez Administratora.3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: [- przed 25 maja 2018 r. – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, - po 25 maja 2018 r. – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.]).4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja zamówienia.5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. 7.Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.8. Dane osobowe będą przechowywane do odwołania. Odwołanie zgody należy złożyć na adres edukator.kultury@gmail.com.